KONST / Litografier / Färglitografi 16217235
nr 1621 7235
Elis Ã…slund
(1872-1956), Sverige
Fjällmotiv. Signerad, numrerad 191/200, daterad 1920. Färglitografi, bildmått: 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
Utrop:
500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:46:38
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Elis Ã…slund
Läs mer om Elis Ã…slund